Ehm...

6. january 2014 at 20:03 | Aω |  Other
Baf! :3 :D
Né nelekejte se.. každej se mě poslední dobou hrozně leká.. O.o WHY?

No, takže jak všichni víme, vrátila se nám stárá "dobrá" mučírna jménem školá! :3 Kdo se do školy těšil? Já osobně teda fakt ne. -_- Ještě k tomu, když se hned první den všechno nahrne! :D

DCH nějak nestíhám -_- Poděkujme opět škole! :P Když prostě někdo dělá úkoly na poslední chvíli, protože se celý prázdniny válel ( a kdo ne, že :D) No tak je to prostě těžký. :3 Takže se předem omlouvám Jannah! :O :3Od 18.1. Mě tu nejspíš neuvidíte.. :O Sice budu mít internet, ale prostě nevím, jak to budu v Rakousku stíhat, když tam budu s ostatníma. ^^ A přes mobil se mi články celkem psát nechtějí, to by byly kratší žvatlanice. O.o (neříkám, že teď to dává nějak moc velkej smysl :D všichni víme, že ne)

Ale aspoň je to dlouhý, i když vlastně o ničem, články píšu totiž večer, protože přes den prostě na to čas nemám. ^^

Co bych sem ještě napsala? :O

No asi to, že nemám páru, jak často tady budu přidávat články, protože mě to samotnou přestává bavit.. ^^ Nevím o čem psát a tak podobně.. :D Hlavně na to není ani moc čas..

Takžé pardon no.. :P

(Jinak vím, že tento článek obsahuje moc smajlíků, ale mě to bez nich příjde hrozně divný, takže si toho nevšímejte, třeba si to vložte do wordu, smajlíky vymažte aby se vám to líp četlo :D + gramatiku jako taky moc neřešte :3 Ta škola má na mě špatnej vliv)

Takže vás zase na pár hodin ( popř. dní) opustím no.. :O

Tak užívejte.. školy :3 :D 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama